Menu Zavřeno

Yellow Cross

Startujeme program pro 6 lidí, které za 4 týdny naučíme správně a efektivně cvičit. To vše pod širým nebem, na čerstvém vzduchu a pod vedením týmu zkušených trenérů.

Program je vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí:

💪 Naučit se základy funkčního tréninku, gymnastiky, vzpírání a kondičního tréninku
💪 Vybudovat funkční a silné tělo
💪 Zlepšit postavu na léto
💪 Cvičit pod vedením trenéra v atraktivním prostředí Žlutých lázní
💪 Poznat další super lidi a stát se součástí naší cool komunity

Co získáš:
💪 Nové funkční a sexy tělo
💪 Trénink 3x týdně se zkušenými trenéry 17:00 nebo 18:00
💪 Neomezené členství v Yellow Gymu na 1 měsíc
💪 Vstup do celého areálu Žluté lázně na 1 měsíc

#fitvezlutejch

Už tě nebaví zavírat se v létě ve fitku?  Přijd’ k nám do Žlutých! Najdeš tady super místo pro tvůj trénink a to přímo pod širým nebem. Na své si přijdou milovníci činek i cross tréninků, vzpěrači,  ale taky každý, kdo se chce jen příjemně protáhnout.
Gym je vybavený tréninkovou konstrukcí vysokou 4,5 m, kettlbelly a jednoručními činkami do 40kg, samozřejmostí jsou vzpěračské osy, Trap Barr, Box Jump, gymnastické kruhy, a spousta dalšího vybavení pro pořádný trénink.

Služby

Osobní trénink

Trénink uzpůsobený tvým konkrétním potřebám a cílům. Nejefektivnější cesta k vysněnému tělu i psychické pohodě.

Permanentka na 1-5 měsíců

Jsi profík a potřebuješ jen plně vybavenou venkovní posilovnu? Pak si na správném místě.

Crossfit

Určen pro pokročilé, kteří zvládají základní techniky – kyčelní ohyb, dřep a mrtvý tah. Náročnější než funkční trénink co do používaných vah a intenzity cvičení. Ideální pro získání velké síly a skvělé kondice.

Funkční trénink

Simuluje základní pohyby běžného života. Je ideální pro zlepšení zdraví, kondice a síly. Spojuje cvičení s vlastním tělem a volnou váhou. Vhodný pro všechny věkové skupiny, začátečníky i sportovce.

Kettlebell Yellow Gym Zlute lazne

Kruhový trénink

Spojuje všechny dovednosti, od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu. Při vysoce intenzivnímu tréninku tělo pracuje ve vysokých tepových frekvencích a buduje nejrychleji fyzickou kondici. Vhodný pro profesionální sportovce i začátečníky.

FIT VE ŽLUTEJCH

Čeká tě 6 lekcí vedených profesionálním trenérem. Lekce probíhá v malé skupince lidí vždy 2x týdně. Vysvětlíme si a natrénujeme úplné základy. Příkladem je dýchání do břicha, dřepy, zvedání věcí ze země, kliky. Taky se naučíme správnou techniku náročnějších cviků jako je olympijské vzpírání, stojky, přítahy a mnohé další.
Kurz je určený pro úplné začátečníky, pro lidi, kteří se chtějí naučit správně cvičit, ale také pro všechny, kteří se chtějí vůbec trochu hýbat. Protože tyto pohybové základy lze využít v každém typu cvičení, v každém sportu a hlavně na denní bázi při každodenních aktivitách – jako chůze po schodech, nošení, zvedání, tahání nebo tlačení věcí.

Trenéři

Ceník

Pouze OPEN GYM = 200 Kč

Pouze OPEN GYM = 2 000 Kč

Pouze OPEN GYM = 1 200 Kč

Pouze OPEN GYM = 2 200 Kč

Pouze OPEN GYM = 3 000 Kč

Pouze OPEN GYM = 50 Kč

*včetně sezónní areálové permanentky
Vstup pro držitele permanentky od 7:00 přes parkoviště.
Kapacita je omezena celkem na 100 členů. Neváhej a pořiď si svojí permanentku včas.
MULTISPORT = Multisport kartu lze využít na hodiny Open Gym a vybrané vedené hodiny. Při zrušení rezervace méně než 6 hodin před začátkem lekce je účtován poplatek ve výši 100 %.

Kontakt

Sleduj nás na

sociálních sítích:

Jak to ale všechno začalo?

Během ekologicky a společensky prospěšné akce pořádané Burton Snowboards CZ ve Žlutých lázních jsem se seznámil s Liborem, který provozuje tento sportovně-relaxační areál s letním kinem, sportovními aktivitami, bary, restauracemi nebo také relaxačními zónami.
Libor začal trénovat pod mým vedením a během naší spolupráce jsme došli k závěru, že Žluté lázně by byly perfektním místem pro vytvoření posilovny pod širým nebem, kterou by mohl navštěvovat každý. Nemluvě o tom, že se jedná o ideální lokaci pro otužování.
Napadla mě vzrušující myšlenka. Koncept Muscle Beach Venice v Kalifornii mi vždy přišel obdivuhodný, a protože to bohužel nemám za rohem, řekl jsem si: „Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.”
Dostal jsem volnou ruku pro realizaci celého projektu a na základě analýzy desítek unikátních světových venkovních posiloven jsem vytvořil koncept k přetvoření určených prostor ve Žlutých lázních.
Nastal čas pro uskutečnění mého snu. A protože všichni zúčastnění byli pro projekt neuvěřitelně nadšení, vše jsme realizovali za pouhé tři měsíce. 1. května 2019 v Praze vážně vznikla Muscle Beach vybavená tréninkovou konstrukcí vysokou 4,5 m, kettlebelly a jednoručními činkami do 40 kg, najdete tam také vzpěračské osy, Trap Barr, Box Jump nebo gymnastické kruhy. Prostě vše pro pořádný trénink.
Vždy je prostor ke zlepšení a mým posláním je měnit pro vás Yellow GYM tak, aby odpovídal těm nejvyšším standardům v ČR. Vy si po individuálním tréninku s trenérem užijete skvělé atmosféry Žlutých lázní pod hřejícím sluncem, na travnaté i písečné pláži, dobré jídlo a další sportovní vyžití.

Poslední cvičba roku 2019 (Ukončení sezóny)

Co dalšího se u nás děje?

Yellow Games

Největší cross závody pro dvojice v Praze. Registrace do 22. 6. 2020!

Otužilci Žluté lázně

Každou neděli ráno se otužujeme ve Vltavě. Začalo nás pár a nyní už je nás přes 150. Dostali jsme se dokonce i do médií.

Škola volejbalu

Každou neděli ve Žlutých lázních od 11:00 veřejný trénink a od 12:00 zápasy 2 na 2.

Často kladené otázky

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď