Menu Zavřeno

MANAŽER/KA V KONDICI

Transformační program, díky kterému ZHUBNETE, odstraníte BOLEST ZAD, načerpáte novou ENERGII a jako bonus získáte SEXY TĚLO ​

Program na míru pro ženy a muže, kteří:

přišli o své tělo a kondici poté, co se začali naplno věnovat svému byznysu nebo kariéře

bolí je často záda z neustálého sezení u počítače

neví si rady s jídlem a chtějí zhubnout

špatně spí a chybí jim energie

chtějí začít pravidelně cvičit a nejsou si jistí, jak správně začít

trpí přemírou stresu a extrémním vytížením

už je nebaví to odkládat a jsou odhodlaní se o sebe začít starat

se chtějí začít cítit skvěle ve svém vlastním těle a být výkonnějším v pracovním i rodinném životě.

Našli jste se v některém z těchto bodů? Klikněte na tlačítko a přihlaste se na čekací listinu.

Semi-privátní trénink v malé skupině 5 lidí

Kdo jsem ?

Jmenuji se Jakub Lunga, jsem profesionální fitness trenér a pomohl jsem již více než sto pražským manažerům a podnikatelům získat více energie, zhubnout, zbavit se bolesti zad a cítit se lépe ve vlastním těle. Díky osmiletým zkušenostem s klienty z kancelářského prostředí, přesně vím, jak se podepisují dlouhé hodiny práce a stresu na vrcholových manažerech. A také vím, jak je dostat zpět do formy, aby mohli efektivně pracovat a mít dost energie i na rodinu a osobní život.

Program je přizpůsoben Vašemu nabitému rozvrhu, a probíhá v luxusní soukromé posilovně přímo v centru Prahy 1. 

100 % Garance spokojenosti!

Přijďte si vyzkoušet bez jakéhokoliv rizika, jak probíhají lekce v luxusních soukromých prostorách v centru Prahy 1 – Masarykovo nádraží 

Když po první lekci zjistíte, že program není pro Vás, vrátím Vám 100 % peněz BEZ JAKÝCHKOLIV OTÁZEK.

Nejčastější dotazy

Kde budeme cvičit?
Tréninky probíhají v soukromém fitku Individual Gym, na adrese: Na Poříčí 17, Praha 1.

Budu cvičit sám nebo ve skupině ?

Tréninky jsou v malé skupince, maximálně 5 lidí, kteří mají podobné cíle jako vy. A v případě Vaší preference lze i individuálně.

Kdy jsou tréninky a jak často?
Tréninky jsou 2x až 3x týdně v čase který si vyberete.

Co bude po absolvování úvodního kurzu a základního programu?
Můžete se přidat k dalším manažerům/kám, kteří se mnou trénují dlouhodobě.

Kdo se o mě bude starat ?
Na tréninku se budete potkávat se mnou a mými zkušenými trenéry Maikem a Petrou.

Kolik do sebe budu muset investovat ?
Aktuální ceník a podmínky najdete dole na této stránce.

Klikněte na tlačítko a přihlaste se na čekací listinu.

Reference

Michal Strnad, 31 let
CEO Czechoslovak Group

Již po pár týdnech spolupráce jsem cítil výsledky. Přestalo mě bolet za krkem, přes den mám víc energie a jako bonus jsem nabral i svaly, což potěšilo mého krejčího, který mi musí šít nové obleky. Jakub mi nepomáhá jen správně cvičit, ale má pozitivní vliv na můj životní styl a životosprávu: sleduje váhu, radí se stravovacími návyky a dbá, abych měl dostatek spánku. Právě to jsem potřeboval. Jsem dost pracovně vytížený, diář mám plný od rána do večera, ale cvičení s Jakubem je výborně investovaný čas. Díky pravidelným tréninkům se udržuji v kondici a cítím se skvěle. Spolupráci s Jakubem doporučuji všem, kterým záleží na jejich zdraví a kondici. I díky němu mám energii na práci a na rodinu. Bez pevného zdraví by nic z toho nefungovalo.

Jan Chabr, 35 let
Manažer, politik

V době covidu jsem přestal pravidelně cvičit, díky tomu jsem přibral na váze a díky kancelářskému způsobu života přišel k bolavým zádům. S Jakubem jsem po několika trénincích začal mít pozitivni motivaci se sebou zase něco dělat, změnil jsem jídelníček, začal pravidelně cvičit, vytvořil si další návyky v rámci životního stylu. Během 3 měsíců je výsledkem 9 kilo dole, výrazně lepší fyzická kondice a větší spokojenost se sebou samotným. A to hlavně díky Jakubovu individuálnímu přístupu, motivaci a dobře mířeným radám nejen v rámci tréninku, ale i životního stylu.

Norbert Pýcha, 53 let
CEO Event Aréna

Jakub mi dokázal že i po padesátce se můžu cítit a vypadat jako ve dvaceti. Sportuji celý život, ale trénink s Jakubem je jiný level. Sám bych se takhle trénovat nepřinutil.

Jiří Hák, 50 let
Managing partner at Corpin

Pracuji s Jakubem už více jak 7 let. Cením si jeho profesionality (vč. stálého zdokonalování a sebe-studia), vyváženého přístupu dosahování sportovního cíle versus životní balance a také pochopení celkových souvislostí těla, vč. klíčového významu stravovacích návyků.

Libor Votruba, 51 let
CEO Taiko

S Jakub spolupracuji přes 5 let a stále se nechávám mučit 🙂
Nejsem nadšenec do fitness ale vím, že díky pravidelným tréninkům udržuji své tělo v dobré kondici. Díky tomu se mi líp hraje golf, který miluju a v zimě jezdí na snowboardu. Jsem dost pracovně vytížený k tomu mám děti a vím že bez dobré kondice bych to sotva zvládal. Proto pravidelně cvičím pod dohledem Jakuba, který na mě vždy čeká v posilovně a já vím že musím dorazit. Protože co není v diáři, to se nestane. Kdybych tam neměl trénink s Jakubem, sám bych cvičit nešel. Jakuba doporučuji každému kdo chce být v dobré kondici a k tomu mít super parťáka s kterým si dobře povypráví nejen o cvičení.

Ondřej Rákosník, 45 let
Spolumajitel sítě restaurací La Collezione

Vystřídal jsem několik trenérů a až s Kubou mě cvičení baví, motivuje a vidím výsledky. Líbí se mi, že má záběr jak ve cvičení, technice, tak i ve výživě a zajímá se o nové trendy a výzkum. Dokáže při tréninku stanovovat cíle. Jako bonus mi Kuba sedí i lidsky.

MUDr.Gabriela Pavlíková, 53 let
Ředitelka stomatochirurgie

Přihlásila jsem se do programu manažer v kondici, který Jakub inzeroval na facebooku z důvodů že už jsem se necítila dobře ve svém vlastním těle. Jakub mi poradil jak upravit jídelníček a celý životní styl. Do toho jsem začala pravidelně cvičit 2x týdně s Jakubem a jeho trenéry. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, váha začala klesat, kondice se mi zlepšila, nebolí mě záda a nyní už mám 12 kilo dole a pokračuji dál. Tréninky jsou v super partě lidí co se navzájem podporují a mají podobné cíle jako já. Doporučuji všema deseti 🙂

Olga Chabr Grillová, 33 let
CEO Leeaf

Na Kubu mě přivedlo doporučení od kamarádky, když jsem pro sebe hledala osobního fitness trenéra. Zadání bylo poměrně komplexní: “Chci pracovat s někým, kdo má delší zkušenost, také sám cvičí a má postup vyzkoušený na sobě, je pro něj tématem zdraví, zdravé provádění cviků a zároveň dokáže přivést k viditelným results, dokáže být hecující a nepromine, když se mi bude líně nechtít a zároveň citlivě odhadne, kdy je dobré nejít- jak se říká `na krev` a do extrémů či vyčerpání. A v neposlední řadě chci sympaťáka, se kterým mi bude příjemné trávit čas.” No a přišel Kuba, který můj popis pro mě ideálního trenéra splnil perfektně a dnes ho kromě výborného fitness trenéra považuju i za bezva kamaráda.

Tereza Mizerová, 37 let
CFO at Biano

S Kubou jsem poprvé začala cvičit před několika lety a po mateřské pauze jsem se k němu s velkou důvěrou vrátila. Oceňuji především individualní přístup, kdy naprosto respektuje konkretní potřeby klienta a přizpůsobuje tomu trénink. Hodně dbá na důkladné zahřátí a rozcvičení před tréninkem a celkově posílení středu těla. Není to jen o honbě za svaly. Tréninky s Kubou minimálně 2x týdně beru už jako přirozenou součást života a skvělou kompenzaci kancelářské práce.Blanka Havelková, 40 let
Členka představenstva, České dráhy

S Jakubem chodím cvičit již dva roky a jeho přístup je super. Neměla jsem “chození do posilovny” moc ráda, ale s Jakubem mě to baví a i když “tahám” těžkou váhu, tak nemám pocit, že to přehání a je to vždy s citem.
Oceňuji jeho zájem: vždy se ptá, jak se cítím, zda mě něco bolí a po celou dobu tréninku mě opravuje, sleduje, pomáhá mi a věnuje se mi každou minutu. Při mém pracovním vytížení mi vyhovuje jeho ochota najít volný termín a vše naplánovat. Jakub je pracovitý spolehlivý a moc fajn trenér.

Kateřina Horynová, 48 let
Ředitelka Event Arena

Tréninky s Jakubem mě vždy baví, jsou vždy v něčem jiné a vždy se na ně těším. Líbí se mi, že pracuje systematicky a má pozitivní přístup. Dokáže tréninky přizpůsobit aktuálnímu rozpoložení nebo problému. Hodně mi pomohl s bolavými zády. Díky jeho tréninkům jsem také zhubla 11 kg a dostala se do skvělé kondice, kterou pravidelně udržujeme.
Vřele doporučuji

Karolína Brosková, 36 let
Head of Compliance Commerzbank

Na začátku cvičení s Kubou bylo hlavní motivací zpevnit tělo a zabránit permanentní bolesti zad, blokacím krční páteře a migrenám. Toho všeho se nám povedlo dosáhnout přibližně do jednoho roku. Za ten čas jsem si však na cvičení vytvořila doslova závislost, a tak už spolu s Jakubem cvičíme téměř 3 roky! Vedlejším ne méně důležitým pozitivním vlivem bylo vyformování postavy a dobrá nálada, která se v podobě endorfinu dostaví po každém tréninku Jakub je skvělý trenér i člověk. Tréninky s ním jsou tak akorát, zároveň vás posouvají. Je vždy dobře naladěn a umí poradit i v jídle. A když náhodou máte tu slabou chvilku a na posezení "sežerete" celou čokoládu, má pro vás pochopení... Za mě úplně top přístup! ​

Klikněte na tlačítko a přihlaste se na čekací listinu.

Luxusní zázemí soukromého fitka, které jinde nenajdete!

Užijte si cvičení v soukromí exkluzivního gymu. Vaše pohodlí a soukromí je zde nejvyšší prioritou. Využijete nejen prvotřídní vybavení a profesionální přístup osobních trenérů, ale také luxusní zázemí včetně vlastní privátní koupelny. V Praze nenajdete komfortnější prostředí pro dosažení vašich fitness cílů.

Jak program probíhá?

Celý program začíná úvodním 2 týdenním kurzem

Kde dostanete:

  •  1x Vstupní pohybová diagnostika 60 minut v hodnotě 2 500 Kč
  • 3x Osobní trénink, 60 minut, kde se naučíme základy zdravého a efektivního cvičení v celkové hodnotě   4 500 Kč
  • Výživový plán včetně kuchařky s recepty a komplexní plán pro úpravu životního stylu v hodnotě  5 500 Kč
  • 2x  měření složení těla za na váze Inbody270 v hodnotě 1 000 Kč

Celková hodnota 13 500 Kč 

   NYNÍ ZA CENU 

 5 997 KČ

Po dokončení úvodního kurzu budete připraveni se přidat k pokročilým manažerům/kám v kondici.

Budete trénovat 2x týdně, po dobu 12 týdnů, v čase který si zvolíte.

Celkem dostanete: 

  • 24x semi-privátní trénink 60 minut za měsíc při frekvenci 2x týdně, ve skupince do 6 lidí v hodnotě 19 200 Kč
  • 6x osobní výživová konzultace 30 minut v hodnotě  4 500 Kč
  • 12x  měření složení těla na váze Inbody 270 v hodnotě 6 000 Kč

Celková hodnota 

29 700 Kč 

  NYNÍ ZA CENU 

Celkem 

16 497 KČ

 Nebo měsíčně

    3x 6000 Kč   

Klikněte na tlačítko a přihlaste se na čekací listinu.

Trénink probíhá na adrese:
Na Poříčí 17, Praha 1
3-5 minut chůze od zastávek:
Masarykovo nádraží, Náměstí Republiky, Bílá Labuť, Florenc

Jak program probíhá?

A nyní je program WOMAN CHALLENGE dostupný i ONLINE pro všechny ženy z celého Česka a Slovenska!

Nově vzniká také on-line verze WOMAN CHALLENGE, která je určena široké veřejnosti. Pravidla zůstávají stejná, jen tréninky probíhají přes speciální aplikace. Podívej se na video níže:

Momentky z tréninků

Otevírací doba

Pondělí – neděle » 9:00 – 22:00

Kontakt

Často kladené otázky

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Máš zájem? Přihlaš se!