Menu Zavřeno

Manažer/ka v kondici

Ovládněte zpět své zdraví, kondici a získejte více energie

Program na míru pro muže a ženy se sedavou prací v centru Prahy 1 MASARYKOVO NÁDRAŽÍ

Jedná se především o lidi z byznys prostředí:
manažery,
podnikatele, majitele firem, ajťáky, advokáty

Program je pro ženy a muže, kteří:

přišli o své tělo a kondici poté, co se začali naplno věnovat svému byznysu nebo kariéře

trpí přemírou stresu a extrémním vytížením

bolí je často záda z neustálého sezení u počítače nebo auta

špatně spí a chybí jim energie

chtějí začít cvičit a nejsou si jistí, jak správně začít

neví si rady s jídlem a chtějí zhubnout

se chtějí začít cítit skvěle ve svém vlastním těle a být výkonnějším v pracovním i rodinném životě.

Našli jste se v některém z těchto bodů?
Pokud ano, tak je tento program vhodný přímo pro vás.

Kdo jsem?

Jmenuji se Jakub Lunga, jsem profesionální fitness trenér a pomohl jsem již více než sto pražským manažerům a podnikatelům získat více energie, zhubnout, zbavit se bolesti zad a cítit se lépe ve vlastním těle. Díky osmiletým zkušenostem přesně vím, jak se podepisují dlouhé hodiny práce a stresu na vrcholových manažerech. A také vím, jak je dostat zpět do formy, aby mohli efektivně pracovat a mít dost energie i na rodinu. 

A nyní otevírám 5 míst pro novou skupinu zájemců. Pouze pět.

Program je přizpůsoben Vašemu nabitému rozvrhu a probíhá v luxusní soukromé posilovně přímo v centru Prahy. 

100 % Garance spokojenosti!

Přijďte si vyzkoušet bez jakéhokoliv rizika, jak probíhají lekce v luxusních soukromých prostorách v centru Prahy 1 – Masarykovo nádraží 

Když po první lekci zjistíš, že program není pro Tebe, vrátím ti 100 % peněz BEZ JAKÝCHKOLIV OTÁZEK.

Nejčastější dotazy

Kde budeme cvičit?
Tréninky probíhají v soukromém fitku Individual Gym, na adrese Na Poříčí 17, Praha 1.

Kdy začíná úvodní kurz?

Na dotaz, dle aktuálního měsíce.

Kdy jsou tréninky a jak často?
Tréninky jsou 2x týdně, od 12:00, 17:00, 18:00, dny si zvolíš sám.

Co bude po absolvování úvodního kurzu?
Přidáš se k dalším manažerům/kám, kteří se mnou trénují dlouhodobě.

Kdo se o mě bude starat ?
Na tréninku se budeš potkávat se mnou a mým zkušeným kolegou trenérem Maikem. Budeš trénovat ve skupině 5 parťáků, kteří mají stejný cíl jako ty.

Jdeš do toho?

Reference

Jan Frolík

S Kubou cvičím již několik let. Považuji ho za zcela výjimečného osobního trenéra. Plně respektuje potřeby a cíl klienta, využívá komplexní cvičební techniky a neustále se vzdělává v oboru. Velmi oceňuji, že dospěl k využívání pouze přírodních doplňků stravy a má široký přehled o problematice výživy nejen ve vztahu ke sportu, ale též zdraví jako takovému. Jde svým cvičením a motivací příkladem, je neustále optimistický a skromný.

Jiří Hák

Pracuji s Jakubem už více jak 7 let. Cením si jeho profesionality (vč. stálého zdokonalování a sebe-studia), vyváženého přístupu dosahování sportovního cíle versus životní balance a také pochopení celkových souvislostí těla, vč. klíčového významu stravovacích návyků.

Ludvík Urban

Když jsem hledal osobního trenéra na pravidelné cvičení, vybíral jsem si z několika nabídek. Vzhledem k tomu, že jsem se v minulosti hodně věnoval sportu a trénování dětí a mládeže, byl jsem ve svém výběru hodně náročný. Z mnoha nabídek mě nejvíce zaujala ta se jménem Jakub Lunga. Přečetl jsem si podrobně kvalifikaci, praxi a reference a řekl jsem si, že to s ním zkusím. Zkusil jsem to a jsem již 8 let z mnoha důvodů naprosto spokojen. Líbí se mi individuální přístup. Dokáže hned odhadnout, na co člověk má nebo nemá a tomu přizpůsobí celý trénink. Je velmi kreativní a každý trénink je jiný. Umí poradit, vše vysvětlit, pozorně vše sleduje a na každou otázku má správnou odpověď. Má hodně osobních zkušeností z různých oblastí sportu, kulturistikou počínaje přes vzpírání až po vytrvalostní silové závody. Navíc se velmi dobře orientuje v oblasti správného a zdravého stravování. Když to všechno sečtu, tak vím, že jsem si vybral toho nejlepšího.

PHOTO-2023-03-02-18-37-25

Karolína Brosková

Na začátku cvičení s Kubou bylo hlavní motivací zpevnit tělo a zabránit permanentní bolesti zad, blokacím krční páteře a migrenám. Toho všeho se nám povedlo dosáhnout přibližně do jednoho roku. Za ten čas jsem si však na cvičení vytvořila doslova závislost, a tak už spolu s Jakubem cvičíme téměř 3 roky! Vedlejším ne méně důležitým pozitivním vlivem bylo vyformování postavy a dobrá nálada, která se v podobě endorfinu dostaví po každém tréninku Jakub je skvělý trenér i člověk. Tréninky s ním jsou tak akorát, zároveň vás posouvají. Je vždy dobře naladěn a umí poradit i v jídle. A když náhodou máte tu slabou chvilku a na posezení "sežerete" celou čokoládu, má pro vás pochopení... Za mě úplně top přístup!

Dita Rákosníková

Na Kubu mě přivedlo doporučení od kamarádky, když jsem pro sebe hledala osobního fitness trenéra. Zadání bylo poměrně komplexní: “Chci pracovat s někým, kdo má delší zkušenost, také sám cvičí a má postup vyzkoušený na sobě, je pro něj tématem zdraví, zdravé provádění cviků a zároveň dokáže přivést k viditelným results, dokáže být hecující a nepromine, když se mi bude líně nechtít a zároveň citlivě odhadne, kdy je dobré nejít- jak se říká `na krev` a do extrémů či vyčerpání. A v neposlední řadě chci sympaťáka, se kterým mi bude příjemné trávit čas.” No a přišel Kuba, který můj popis pro mě ideálního trenéra splnil perfektně a dnes ho kromě výborného fitness trenéra považuju i za bezva kamaráda.

Tereza Mizerová

S Kubou jsem poprvé začala cvičit před několika lety a po mateřské pauze jsem se k němu s velkou důvěrou vrátila. Oceňuji především individualní přístup, kdy naprosto respektuje konkretní potřeby klienta a přizpůsobuje tomu trénink. Hodně dbá na důkladné zahřátí a rozcvičení před tréninkem a celkově posílení středu těla. Není to jen o honbě za svaly. Tréninky s Kubou minimálně 2x týdně beru už jako přirozenou součást života a skvělou kompenzaci kancelářské práce.

Jak program probíhá?

Celý program začíná úvodním 14 denním kurzem

Kde dostanete:

  •  Vstupní konzultace 60 minut v hodnotě 1 500 Kč
  • (2x týdně) hodinová lekce v pětičlenné skupině, kde se naučíme základy zdravého cvičení v celkové hodnotě 2 000 Kč
  • vstup (2x týdně) do privátního gymu v centru Prahy v celkové hodnotě 1 400 Kč
  • Výživový plán s coachingem a komplexní úpravou životního stylu v hodnotě 4 500 Kč
  • Měření složení těla na váze Inbody270 v hodnotě 500 Kč

Celková hodnota 9 900 Kč 

   NYNÍ ZA AKČNÍ CENU 3 997 KČ!

Po dokončení úvodního kurzu, začíná program na 3 měsíce

Kde dostanete: 

  • 2x týdně hodinová lekce v pětičlenné skupině 
  • 2x týdně vstup do privátního gymu  
  • Výživový plán s coachingem a komplexní úpravou životního stylu 
  • 1x měsíčně měření složení těla na váze Inbody 270  

NYNÍ ZA CENU 5 997 KČ / MĚSÍC 

Po dokončení 3 měsíčního programu se můžete přidat k mým dlouhodobým klientům za cenu 4 997 Kč / měsíčně  

Kdy začíná úvodní kurz?
Jednou za 3 týdny, dle aktuálního měsíce. .

Jak vše vzniklo a proč jsem vytvořil WOMAN CHALLENGE

WOMAN CHALLENGE vznikla kvůli mé mamince, která se v roce 2016 stala současně zároveň babičkou. Bojovala s obezitou, nebyla schopna se postarat o své vnouče a byla v psychicky špatném rozpoložení. Zoufalství v jejích očích mi nedalo spát a společně jsme se domluvili, že jí pomohu.
Pocházím z jižní Moravy, kde jen málo lidí žije zdravějším životem. Tušil jsem, že je potřeba ke změně životního stylu přistupovat komplexně, zabývat se nejen výživou, ale také odpočinkem, tréninkem a pohybem s ohledem na její vysokou váhu (140 kg při 170 cm). Během prvních dvou týdnů v Praze zhubla 7 kg, naučila se připravovat si pokrmy a zjistila, jak si je vybírat v restauraci. Učila se, jak správně cvičit s obezitou. Za půl roku zhubla dalších 20 kg. Významné výsledky, efektivní a unikátní, mě přiměli k položení si otázky, jak bych mohl více pomoci ženám.

Dokument "Máma"

Série videí mapující cestu Kubovy mámy, která se rozhodla změnit svůj život a zhubnout 60 kg (ze 140 kg na 80 kg) do konce roku.
Proměna maminky (Fotka na začátku = 140 kg vs fotka po = 115 kg)

A právě za tímto účelem vznikl exkluzivní program WOMAN CHALLENGE, při kterém funguje skupinová motivace, ve které se zapojuje celý tým trenérů. Já osobně se věnuji zejména koučování a dohlížím na kýžené výsledky v oblasti pohybu,  stravování a mentálního nastavení.

A nyní je program WOMAN CHALLENGE dostupný i ONLINE pro všechny ženy z celého Česka a Slovenska!

Nově vzniká také on-line verze WOMAN CHALLENGE, která je určena široké veřejnosti. Pravidla zůstávají stejná, jen tréninky probíhají přes speciální aplikace. Podívej se na video níže:

Momentky z tréninků

Otevírací doba

Pondělí – neděle » 9:00 – 22:00

Kontakt

Často kladené otázky

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Máš zájem? Přihlaš se!