Menu Zavřeno

Unikátní 10 týdenní program pro ženy, které chtějí zhubnout a své dosažené výsledky si dlouhodobě udržet

Co je program Woman Challenge?

WOMAN CHALLENGE je komplexní transformační program zaměřený na ženy, které chtějí zhubnout a zpevnit celé tělo. Účastnicím poskytujeme profesionální péči početného týmu trenérů. Při unikátní výzvě se ženy během deseti týdnů naučí komplexně upravit dosavadní životní styl. Pro dosažení dobrých výsledků totiž nestačí pouze pravidelné cvičení pod vedením trenéra a doporučení týkající se víkendových aktivit či pohybu mimo posilovnu, je potřeba se soustředit také na výživu (s ohledem na různé typy stravování) i fyzický a mentální odpočinek.

Denisa, -14,2 kg

26 let, kancelářská práce

Pavla, -14,9 kg

32 let, servírka a baristka v kavárně

Silvie, -6,5 kg

44 let, pracovnice v maloobchodu

Linda, -5,1 kg

43 let, podnikatelka, konzultantka, koučka

Tereza, -12 kg

34 let, pracuje v cestovní kanceláři

Chceš zhubnout a své výsledky si dlouhodobě udržet? Neváhej a přihlas se!

WOMAN CHALLENGE stojí na 3 pilířích.

Pravidelné cvičení pod vedením zkušených trenérů, včetně doporučení aktivit na víkend a hlídání si pohybu i během běžných pracovních dnů.

Výživa, tvorba variabilního stravovacího plánu a osvěta o fungování těla, přičemž se zaměřujeme na individuální potřeby účastnic programu a správnou volbu potravin při jakémkoliv typu stravování s ohledem na alternativní druhy stravování. Ženy dosahují soustavně dobrých výsledků, rady jsou vždy jednoduché a efektivní.

Fyzický a mentální odpočinek je alfou omegou. Spánek (ve správném čase a délce) je zásadní, bez něj nelze dosahovat kýžených výsledků. Ženám představujeme také různé formy mentálního odpočinku, jako jsou techniky meditace, otužování či procházky do přírody.

Jak vše vzniklo a proč jsem vytvořil WOMAN CHALLENGE

WOMAN CHALLENGE vznikla kvůli mé mamince, která se v roce 2016 stala současně zároveň babičkou. Bojovala s obezitou, nebyla schopna se postarat o své vnouče a byla v psychicky špatném rozpoložení. Zoufalství v jejích očích mi nedalo spát a společně jsme se domluvili, že jí pomohu.
Pocházím z jižní Moravy, kde jen málo lidí žije zdravějším životem. Tušil jsem, že je potřeba ke změně životního stylu přistupovat komplexně, zabývat se nejen výživou, ale také odpočinkem, tréninkem a pohybem s ohledem na její vysokou váhu (140 kg při 170 cm). Během prvních dvou týdnů v Praze zhubla 7 kg, naučila se připravovat si pokrmy a zjistila, jak si je vybírat v restauraci. Učila se, jak správně cvičit s obezitou. Za půl roku zhubla dalších 20 kg. Významné výsledky, efektivní a unikátní, mě přiměli k položení si otázky, jak bych mohl více pomoci ženám.

Dokument "Máma"

Série videí mapující cestu Kubovy mámy, která se rozhodla změnit svůj život a zhubnout 60 kg (ze 140 kg na 80 kg) do konce roku.
Proměna maminky (Fotka na začátku = 140 kg vs fotka po = 115 kg)

A právě za tímto účelem vznikl exkluzivní program WOMAN CHALLENGE, při kterém funguje skupinová motivace, ve které se zapojuje celý tým trenérů. Já osobně se věnuji zejména koučování a dohlížím na kýžené výsledky v oblasti pohybu,  stravování a mentálního nastavení.

Program WOMAN CHALLENGE je dostupný i ONLINE pro všechny ženy z celého Česka a Slovenska!

Nově vznikla také on-line verze WOMAN CHALLENGE, která je určena široké veřejnosti. Pravidla zůstávají stejná, jen tréninky probíhají přes speciální aplikace. Podívej se na video níže:

Momentky z tréninků

Máš zájem? Přihlas se!