Menu Zavřeno

Škola volejbalu

Každou neděli od 11:00 ve Žlutých lázních

PŘIDEJ SE K NÁM!

Staňte se součástí Beach volejbal League ve Žlutých lázních, zúčastnit se mohou i úplní začátečníci!
Během pravidelného nedělního otužování ve Žlutých lázních jsem potkal spoustu skvělých lidí. Zimní měsíce jsou za námi a otužilci se ptali co budeme dělat až začne být hezky.
 A tak jsme začali hrát beach volejbal.
Začínáme v 11:00 tréninkem pod vedením profesionálního hráče a našeho trenéra Ivo Kobolky. Tréninky vyvrcholí volejbalovou ligou, která odstartuje v červnu právě ve Žlutých lázních.
Vytvořte si svůj tým nebo si spoluhráče vylosujte a zúčastněte se během letní sezóny Beach volejbal League ve Žlutých lázních.
Na jaře 2019 jsme otevřeli venkovní posilovnu ve Žlutých lázních určenou především k funkčním, kruhovým a cross tréninkům. Zlepšující se dovednosti od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu jsem po každém tréninku slavil koupelí ve Vltavě. Když skončilo léto a já se koupání nechtěl vzdát, založil jsem na Facebooku událost Otužování ve Žlutých lázních.
Začátky otužování – historicky první skupina

Mělo se jednat o pravidelné nedělní otužování pro kamarády...

Mělo se jednat o pravidelné nedělní otužování pro kamarády, ale zájem byl tak velký, že nyní je z otužování pravidelná společenská událost, která je pro každého začátečníka i pokročilého pod mým vedením zcela ZDARMA. Dnes už se počet pravidelných návštěvníků blíží k půlstovce a za tuto zimu prošlo otužováním ve Žlutých už více než 100 lidí.

Otužování ve Žlutých lázních se vážně stalo příjemnou pravidelnou nedělní událostí, na kterou je zván opravdu každý. Probíhá v přátelské atmosféře celoročně každou neděli v 10:00  ZDARMA a zúčastňují se jednotlivci, sportovci i rodiny s dětmi.

10 důvodů, které mě nutily v otužování pokračovat

Jak otužování ve Žlutých lázních probíhá?

Ze všeho nejdříve se společně zahřejeme pomocí běžecké abecedy a základních cviků s vlastním tělem.  Nikdy nesmí chybět příjemná přátelská atmosféra a dobrá muzika. Následně se svlékneme, pomalu se prodýcháme. Průběh samotného otužování se liší dle již nabytých zkušeností jednotlivců. Důležitý je individuální přístup, ve vodě stráví začátečníci samozřejmě jinou dobu než ti zkušení.
Pro některé otužování končí prvním kolem. Zahřejí se a dají si čaj. Zkušenější mohou absolvovat více kol. Nakonec se ale také zahřejeme, dáme si teplý nápoj a plní zážitků vše s novými přáteli sdílíme. Následně nás čeká už jen oběd. Buď v pohodlí domova, nebo mohou otužilci zůstat v areálu Žlutých lázních, kde je spousta restaurací, barů, míst k opalování, ale i sportovního vyžití pro dospělé i děti.