Menu Zavřeno

Reference klientek z programu Woman Challenge

Denisa, -14,2 kg

26 let, kancelářská práce

Pavla, -14,9 kg

32 let, servírka a baristka v kavárně

Silvie, -6,5 kg

44 let, pracovnice v maloobchodu

Linda, -5,1 kg

43 let, podnikatelka, konzultantka, koučka

Tereza, -12 kg

34 let, pracuje v cestovní kanceláři

Reference klientů

Kačka

Snowboardová olympionička

Lucka

43 let, majitelka firmy

Míša

28 let, recepční

Pavla

27 let, digitální marketing a projektový management

Tereza

37 let, property management

Nikola

29 let, kadeřnice

Lucka

36 let, Clinical Trial Administrator​

Pavel

Dita Rákosníková

Na Kubu mě přivedlo doporučení od kamarádky, když jsem pro sebe hledala osobního fitness trenéra. Zadání bylo poměrně komplexní: “Chci pracovat s někým, kdo má delší zkušenost, také sám cvičí a má postup vyzkoušený na sobě, je pro něj tématem zdraví, zdravé provádění cviků a zároveň dokáže přivést k viditelným results, dokáže být hecující a nepromine, když se mi bude líně nechtít a zároveň citlivě odhadne, kdy je dobré nejít- jak se říká `na krev` a do extrémů či vyčerpání. A v neposlední řadě chci sympaťáka, se kterým mi bude příjemné trávit čas.” No a přišel Kuba, který můj popis pro mě ideálního trenéra splnil perfektně a dnes ho kromě výborného fitness trenéra považuju i za bezva kamaráda.

Eva Válková

S Kubou cvičím přes rok. Služby osobního trenéra jsem do té doby nevyužívala. S Kubou se mi cvičí velmi dobře, každá hodina je jiná, a to především díky jeho nadšení pro sport, jeho profesionalitě a individuálnímu přístupu. Naučil mě jak správně cvičit, dýchat a hlavně, že cvičit se dá i s vlastní vahou těla a to skoro všude a za všech podmínek. Člověk musí hlavně chtít. Pro Kubu není sport jen hobby, ale i skutečná práce, které po všech stránkách rozumí. Vysvětlí vždy rozložení a práci svalů, chemické procesy v těle, poradí se správným způsobem cvičení a také se správným stravováním. Je velmi přátelský a profesionální trenér a každá hodina s ním strávená je vždy zpříjemněním dne. Cvičení pod jeho vedením mě naučilo poslouchat své tělo. Trénink s Kubou mohu jen doporučit.

Pavel Krtek

Chodím k Jakubovi cvičit již přes 2 roky a snažím se přijít 2x týdně. Po každém cvičení s Jakubem mám zase "náladu" jít zpět do kanceláře "řešit problémy", cítím se skvěle a i psychicky to člověka "občerství". Hlavně když chodím pravidelně cvičit, tak nebolí záda. Jakub umí anatomii, takže dohlédne při cvičení, že se člověk nezraní a navíc Vás donutí cvičit. Bez něj sám člověk cvičí jen tak na 30 % normálního výkonu. Při pravidelném cvičení se cítím skvěle, ale hlavně při tenise a lyžování cítím, že mám něco v nohou, že jsem stabilnější a mám větší fyzičku než jsem měl. Což je motivující.

Jan Frolík

S Kubou cvičím již několik let. Považuji ho za zcela výjimečného osobního trenéra. Plně respektuje potřeby a cíl klienta, využívá komplexní cvičební techniky a neustále se vzdělává v oboru. Velmi oceňuji, že dospěl k využívání pouze přírodních doplňků stravy a má široký přehled o problematice výživy nejen ve vztahu ke sportu, ale též zdraví jako takovému. Jde svým cvičením a motivací příkladem, je neustále optimistický a skromný.

Jakub Hiko

Cvičím s Jakubem už druhým rokem a musím přiznat, že už po prvním měsíci začaly přicházet velmi rázné změny. Nejen po fyzické, ale také po stránce psychické. V předešlých pokusech o cvičení mi nikdy trenér nevštípil to, že sám chci, až na Jakuba. Nyní už mám upravený jídelníček a změny pozoruji po každém týdnu. Pro popsání mého nárustu uvedu příklad: Když jsem s Jakubem cvičil druhým měsícem a pan trenér se zmínil o tzv. Gladiator race, neboli velmi obtížný běh, odpověděl jsem, že to nezvládnu. Nyní už se s Jakubem na tento závod těšíme a připravujeme. V čem cítím, že se razantně více posouvám, jsou sporty, které provozuji - snowboarding a BMX. Při těchto činnostech pociťuji velký nárůst výbušnosti, vytrvalosti a celkového výkonu. S Jakubem se mi cvičí nejlépe jak to snad jen jde.

Ludvík Urban

Když jsem hledal osobního trenéra na pravidelné cvičení, vybíral jsem si z několika nabídek. Vzhledem k tomu, že jsem se v minulosti hodně věnoval sportu a trénování dětí a mládeže, byl jsem ve svém výběru hodně náročný. Z mnoha nabídek mě nejvíce zaujala ta se jménem Jakub Lunga. Přečetl jsem si podrobně kvalifikaci, praxi a reference a řekl jsem si, že to s ním zkusím. Zkusil jsem to a jsem již tři roky z mnoha důvodů naprosto spokojen. Líbí se mi individuální přístup. Dokáže hned odhadnout, na co člověk má nebo nemá a tomu přizpůsobí celý trénink. Je velmi kreativní a každý trénink je jiný. Umí poradit, vše vysvětlit, pozorně vše sleduje a na každou otázku má správnou odpověď. Má hodně osobních zkušeností z různých oblastí sportu, kulturistikou počínaje přes vzpírání až po vytrvalostní silové závody. Navíc se velmi dobře orientuje v oblasti správného a zdravého stravování. Když to všechno sečtu, tak vím, že jsem si vybral toho nejlepšího.

Pavel a Eva Kratochvílovi

Již 3 roky spolu s manželkou pracujeme pod vedením Kuby na zlepšení fyzické kondice a tvarování postavy. Díky Kubovi se oba cítíme stoprocentně fit a ne na našich 65 let. Díky 3 rokům spolupráce mohu konstatovat, že naše kondice je daleko lepší než před 10 lety a zdravotní problémy ve formě vysokého tlaku a malé hybnosti některých partií, které jsme měli, jsou pryč. Dalším krokem k upevnění našeho zdraví byla také úprava stravovacích návyků. S Kubou je super cvičení a jeho přístup je profesionální.

Jiří Mačát

S Kubou spolupracuji již přes 2 roky. Přišel jsem k němu po několika letech zanedbávání sebe sama s nedostatkem svalové hmoty, výdrže i omezením mobility. Kuba našel má slabá a silná místa, individualizoval tréninky podle mých potřeb a pomohl mi i s výživou. Tréninky s Kubou mě motivují k dalšímu zlepšování a od začátku naší spolupráce se cítím fyzicky i psychicky mnohem lépe. Při spolupráci s Kubou je vidět, že fitness, zdraví a výživa jsou jeho životem a sám na sobě neustále pracuje, zkouší nové věci a sleduje aktuální vývoj. Kromě jeho profesionality na něm oceňuji i to, že se s ním dá během tréninků příjemně povídat.

Jiří

Pracuji s Jakubem už více jak 7 let. Cením si jeho profesionality (vč. stálého zdokonalování a sebe-studia), vyváženého přístupu dosahování sportovního cíle versus životní balance a také pochopení celkových souvislostí těla, vč. klíčového významu stravovacích návyků.

Ondřej Rákosník

Vystřídal jsem několik trenérů a až s Kubou mě cvičení baví, motivuje a vidím výsledky. Líbí se mi, že má záběr jak ve cvičení, technice, tak i ve výživě a zajímá se o nové trendy a výzkumy. Dokáže při tréninku stanovovat cíle a jako bonus mi Kuba sedí i lidsky.