Menu Zavřeno

Analýza složení těla na InBody 270

WOMAN CHALLENGE je komplexní transformační program zaměřený na ženy, které chtějí zhubnout a zpevnit celé tělo. Účastnicím poskytujeme profesionální péči početného týmu trenérů. Při unikátní výzvě se ženy během deseti týdnů naučí komplexně upravit dosavadní životní styl. Pro dosažení dobrých výsledků totiž nestačí pouze pravidelné cvičení pod vedením trenéra a doporučení týkající se víkendových aktivit či pohybu mimo posilovnu, je potřeba se soustředit také na výživu (s ohledem na různé typy stravování) i fyzický a mentální odpočinek.

Chceš zhubnout a své výsledky si dlouhodobě udržet? Neváhej a přihlaš se!

WOMAN CHALLENGE stojí na 3 pilířích.

inbody 270

Výsledky analýzy

přehledný a profesionální výstup

QR kód pro chytré telefony

Celková voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha

BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)

Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech

Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)

Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)

Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza

Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity

Historie tělesného složení

Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

Jak vše vzniklo a proč jsem vytvořil WOMAN CHALLENGE

WOMAN CHALLENGE vznikla kvůli mé mamince, která se v roce 2016 stala současně zároveň babičkou. Bojovala s obezitou, nebyla schopna se postarat o své vnouče a byla v psychicky špatném rozpoložení. Zoufalství v jejích očích mi nedalo spát a společně jsme se domluvili, že jí pomohu.
Pocházím z jižní Moravy, kde jen málo lidí žije zdravějším životem. Tušil jsem, že je potřeba ke změně životního stylu přistupovat komplexně, zabývat se nejen výživou, ale také odpočinkem, tréninkem a pohybem s ohledem na její vysokou váhu (140 kg při 170 cm). Během prvních dvou týdnů v Praze zhubla 7 kg, naučila se připravovat si pokrmy a zjistila, jak si je vybírat v restauraci. Učila se, jak správně cvičit s obezitou. Za půl roku zhubla dalších 20 kg. Významné výsledky, efektivní a unikátní, mě přiměli k položení si otázky, jak bych mohl více pomoci ženám.

Dokument "Máma"

Série videí mapující cestu Kubovy mámy, která se rozhodla změnit svůj život a zhubnout 60 kg (ze 140 kg na 80 kg) do konce roku.
Proměna maminky (Fotka na začátku = 140 kg vs fotka po = 115 kg)

A právě za tímto účelem vznikl exkluzivní program WOMAN CHALLENGE, při kterém funguje skupinová motivace, ve které se zapojuje celý tým trenérů. Já osobně se věnuji zejména koučování a dohlížím na kýžené výsledky v oblasti pohybu,  stravování a mentálního nastavení.

A nyní je program WOMAN CHALLENGE dostupný i ONLINE pro všechny ženy z celého Česka a Slovenska!

Nově vzniká také on-line verze WOMAN CHALLENGE, která je určena široké veřejnosti. Pravidla zůstávají stejná, jen tréninky probíhají přes speciální aplikace. Podívej se na video níže:

Momentky z tréninků

Otevírací doba

Pondělí – neděle » 9:00 – 22:00

Kontakt

Často kladené otázky

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Odpověď

Máš zájem? Přihlaš se!